PPC SPECIALISTA

Hledáme nového kolegu/yni na PPCčko. Jdeme po výkonu a s penězi klientů nakládáme, jako s vlastními. Pokud ti vyhovuje flexibilita a máš dost odpovědnosti v sobě, dej nám o sobě vědět.
Pracujeme všichni na dálku, takže nám jen bude stačit, když budeš ve stejném časovém pásmu. Jsme malý a dobře propojený tým, ve kterém není problém cokoliv vyřešit.

Klienti nám 100% důvěřují a svěřují nám budgety od desítek po stovky tisíc. Na oplátku jim poskytujeme servis a kvalitně zpracováváme úkoly v dostatečné rychlosti.

Co bys měl/a umět?

◾ Prokazatelné zkušenosti s PPC.  Minimálně rok, spíše více. Chceme abys měl/a drive, chtěl/a posouvat kampaně klientů a sledoval/a novinky. Rádi ti pomůžeme se seniornějšími úkoly a posuneme tě v PPC na vyšší level.
◾ Hravě ovládáš základy GMC, GTM, kde si umíš nastavit konverze a víš, jak funguje Mergado.
◾ Důležitý je pro nás tvůj mindset. Musíme vědět, že se na tebe můžeme 100% spolehnout a každý krok, který děláš, je pro dobro klienta.
◾ Plusové body máš za znalost Favi, Biano nebo Glami. Ale zde máme jen pár účtů.

Co budeš mít na starosti?

Mimo klasické optimalizace přidělených klientů přichází různorodé úkoly, jako výstavba kampaní pro nového klienta, testování tvých nápadů v rozumné efektivitě a jinde se zase budeš starat o pravidelné investování budgetu za odpovídající výsledky. Každý měsíc navíc tvoříme reporty, na kterých se budeš podílet.

Hrát si budeš i v GTM nebo Merchantu. Pokud bude potřeba něco upravit, hodit se ti bude znalost Mergada, ale není to podmínkou. Klidně ti na to dáme prostor pro učení. Další nástroje jako LinkedIn Ads testujeme již nějakou dobu a o naše zkušenosti se s tebou podělíme.

Co ti za to nabídneme:

◾ Nebudeme tě krmit benefity, raději ti dáme peníze, ať si za ně můžeš koupit, co potřebuješ.
◾ Práce pro zajímavé klienty jako Topmarkt, Gastroklub nebo Meopta.
◾ Práce z domu, Karibiku nebo odkud chceš. Stačí fungovat v našem časovém pásmu.
◾ Naše PPC know-how, vzdělávání, společné teambuildingy.
◾ Práci na plný nebo částečný úvazek, minimálně však 100 h / měsíc.
◾ Odměnu 30 - 55 tis. Kč podle zkušeností.

Kromě toho taky super partu lidí, která má ráda humor a dobré víno. Nepotřebujeme tvoje CVčko ani jiný lejstra. Stačí nám do zprávy napsat, co máš za sebou. Pokud máš LinkedIn, tak nám na něj můžeš poslat odkaz. Pohovor proběhne online a třeba budeme za chvíli spolupracovat.

Pokud tě nabídka zaujala, ozvi se nám na e-mail jakub.krejci@reklamnikrejci.cz.

     
    Jakub Krejčí
    Jakub Krejčí PPC
    Top